• Obniżka

Bransoletka FUNKY

79,00 zł
55,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji FUNKY. Tą unikatową bransoletkę tworzą fasetowane, pomarańczowe Kryształy i naturalne, zielone Jadeity. Kryształy doskonale kontrastują z Jadeitami, a ręcznie wykonane przekładki. dodają charteru i wyrazistości. Niebanalnym dodatkiem tej bransoletki jest ręcznie wykonany frędzelek z jedwabnych nici. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji FUNKY. Tą unikatową bransoletkę tworzą fasetowane, pomarańczowe Kryształy i naturalne, zielone Jadeity. Wyjątkowo energetyczna kolorystyka, to niewątpliwie główny atut tej biżuterii. Kryształy doskonale kontrastują z Jadeitami, a ręcznie wykonane przekładki. dodają charteru i wyrazistości. Niebanalnym dodatkiem tej bransoletki jest ręcznie wykonany frędzelek z jedwabnych nici. Ta oryginalna bransoletka fantastycznie łączy szyk i elegancję. Wykończenia w kolorze srebrnym dodają jej surowego charteru, a ręczne wykończenie unikatowości. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zestawienie kolorystyczne, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na wyjątkowe zestawienie kolorystyczne, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B02FUN7

Zobacz także