• Obniżka

Bransoletka FUNKY

99,00 zł
69,30 zł Zniżka 30%

Nietypowy kolor bransoletki, świetnie kontrastuje z grafitowymi Perłami, a niesymetryczne ułożenie i ręczne wykonanie to  główne zalety tej biżuterii.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji FUNKY. Delikatne, ceglaste koraliki połączone z naturalnymi Perłami i przeplecione elementami ze stali chirurgicznej. Nietypowy kolor bransoletki, świetnie kontrastuje z szarymi Perłami. Niesymetryczne ułożenie i ręczne wykonanie to  główne zalety tej bransoletki.

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowy kształt i kolor Pereł, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest nietypowy kolor i dodatek naturalnych, grafitowych Pereł. Ręczne wykończenie dodaje jej charteru i oryginalności.

B03FUN8

Zobacz także