Bransoletka FUNKY

129,00 zł

Ręczne wykonanie, wyjątkowe kolory i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. Kryształ Swarovski w kolorze indygo, oraz ręcznie wykonany frędzelek z jedwabnych nici. Oryginalnym dodatkiem jest też autentyczna, moneta. Każda z monet jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak ta. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania. Wszystkie zawieszki dodają niepowtarzalnego charteru tej oryginalnej biżuterii.

Łańcuszki i zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować dzięki uniwersalnemu splotowi łańcuszka. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na ręczne wykonanie i wyjątkowe niestandardowe zawieszki, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B07FUN4

Zobacz także