• Obniżka

Naszyjnik FUNKY

149,00 zł
104,30 zł Zniżka 30%

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor, a ręczne zakucia i dodatek zawieszek z małymi Koralami dodaje uroku i charteru.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji FUNKY. Na czarnym, zamszowym rzemieniu zawieszony jest naturalny Koral. Tym prostym naszyjnikiem, fantastycznie podkręcisz swój styl. Niebanalny kształt naturalnego kamienia, wyjątkowy kolor i prosta, surowa forma to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Ręczne zakucia i dodatek zawieszek z małymi Koralami dodaje uroku i charteru. Tym wyjątkowym naszyjnikiem z powodzeniem możesz ozdobić każdy strój, a dodając do niego inne naszyjniki z kolekcji FUNKY stworzysz niepowtarzalną i bardzo oryginalną stylizację.

Wykończenia wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 90 cm, bez możliwości regulacji. Ozdobna zawieszka ma wielkość 4 cm.

Ze względu na wyjątkowy kształt i barwę Korala, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor. Ręczne wykończenie dodaje mu charteru i oryginalności. 

N012FUN2

Zobacz także