Bransoletka FUNKY

79,00 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Ta subtelna biżuteria fantastycznie łączy szyk i elegancję. Subtelne kryształy delikatnie błyszczą, a dodatek Lapisów dopełnia całości. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Fasetowany Kryształ połączony z naturalnymi Lapisami i przepleciony Hematytami  w kolorze srebra. Kryształy fantastycznie  kontrastują z granatowymi kamieniami, razem tworzą bardzo zagrany duet. Całość jest ozdobiona stalowymi, ręcznie wykonanymi przekładkami. Ta subtelna biżuteria fantastycznie łączy szyk i elegancję. Subtelne kryształy delikatnie błyszczą, a dodatek Lapisów dopełnia całości. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 18-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zestawienie kolorystyczne, to główne zalety tej delikatnej bransoletki.

Ze względu na wyjątkowe zestawienie kolorystyczne kryształów, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B02FUN9

Zobacz także