• Obniżka

Bransoletka FUNKY

119,00 zł
71,40 zł Zniżka 40%

Tą unikatową bransoletkę tworzą fasetowane Jadeity w dwóch różnych kolorach. Naturalne kamienie ozdobione są stalowymi, ręcznie wykonanymi przekładkami.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Tą unikatową bransoletkę tworzą fasetowane Jadeity w dwóch różnych kolorach. Naturalne kamienie ozdobione są stalowymi, ręcznie wykonanymi przekładkami. Kolorowe Jadeity doskonale kontrastują, tworząc tą wyjątkową biżuterię. Ta oryginalna bransoletka fantastycznie łączy szyk i elegancję. Wykończenia w kolorze srebrnym dodają jej surowego charteru, a ręczne wykończenie unikatowości. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zestawienie kolorystyczne, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B08FUN3

Zobacz także