• Obniżka

Naszyjnik FUNKY

99,00 zł
49,50 zł Zniżka 50%

Ręcznie wykonany naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Na czarnej aksamitnej wstążce zawieszona jest ręcznie oprawiana biała Perła. Czarny kolor doskonale kontrastuje z Perłą.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Na czarnej aksamitnej wstążce zawieszona jest ręcznie oprawiana biała Perła. Czarny kolor doskonale kontrastuje z Perłą. Ręczne wykonanie i dodatek stalowych elementów wykończeniowych sprawiają, że biżuteria staje się bardziej surowa. Ten klasyczny naszyjnik możesz nosić sam lub  w towarzystwie innych naszyjników z kolekcji FUNKY. Stowarzysz tym samym swój niepowtarzalny i wyjątkowy wizerunek.

Zapięcie i wykończenia wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 36 cm z możliwością wydłużenia o 3 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie wstążki, dodatek naturalnej Perły i ręczne wykonanie naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest klasyczny kolor i zestawienie go z naturalną Perłą. 

N04FUN3

Zobacz także