Bransoletka FUNKY

99,00 zł

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest nietuzinkowy kolor, a ręczne wykończenie i oryginalne zawieszki dodają jej charteru i oryginalności.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji FUNKY. Delikatne, czerwone koraliki połączone z naturalnymi Hematytami i przeplecione elementami ze stali chirurgicznej. Ręcznie oprawiane zawieszki z naturalną Perłą i Koralem zdobią tą nietuzinkową bransoletkę, dzięki temu klasyczny wzór bransoletki nabiera charakteru i polotu. Energetyczny kolor, świetnie współgra z Perłą i Koralem. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na ręczne wykonanie i dodatek naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest nietuzinkowy kolor a ręczne wykończenie i oryginalne zawieszki dodają jej charteru i oryginalności.

B03FUN1

Zobacz także