• Obniżka

Naszyjnik FUNKY

99,00 zł
49,50 zł Zniżka 50%

Ręcznie wykonany naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Ze względu na wyjątkowe ubarwienie wstążki, dodatek naturalnej Perły i ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Na bordowej, aksamitnej wstążce zawieszona jest ręcznie oprawiana grafitowa Perła. Głęboki kolor doskonale współgra z szarością Perły. Ręczne wykonanie i dodatek stalowych elementów wykończeniowych sprawiają, że biżuteria staje się bardziej surowa. Ten klasyczny naszyjnik możesz nosić sam lub  w towarzystwie innych naszyjników z kolekcji FUNKY. Stowarzysz tym samy swój niepowtarzalny i wyjątkowy wizerunek.

Zapięcie i wykończenia wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 36 cm z możliwością wydłużenia o 3 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie wstążki, dodatek naturalnej Perły i ręczne wykonanie naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor i zestawienie go z szarością naturalnej Perły. Nim wyczarujesz niezwykłe stylizacje.

N04FUN5

Zobacz także