• Obniżka

Naszyjnik FUNKY

119,00 zł
83,30 zł Zniżka 30%

Wyjątkowe zestawienie kolorystyczne i dodatek naturalnych Pereł, to główne atuty tej biżuterii. 

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji FUNKY. Delikatne koraliki połączone z naturalną szarą Perłą i przeplecione elementami ze stali chirurgicznej. Niebanalny kolor i prosta, klasyczna forma to podstawowe atuty tej biżuterii. Ten wyjątkowy naszyjnik z powodzeniem może ozdobić dekolt samodzielnie, a dodana do innych naszyjników z kolekcji FUNKY dopełni oryginalny wizerunek i stworzy niepowtarzalną stylizację.

Zapięcie i wykończenia wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 41 cm z możliwością wydłużenia o 5 cm.

Ze względu na wyjątkowe zestawienie kolorystyczne i dodatek naturalnych Pereł, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor, a ręczne wykończenie dodaje mu charteru i oryginalności. 

N09FUN6

Zobacz także