• Obniżka

Naszyjnik FUNKY

99,00 zł
49,50 zł Zniżka 50%

Nowatorski naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Długi rzemień w zielonym kolorze zakończony fioletowymi Kryształami. a łączenie rzemieni zdobią ręcznie oprawione w stalowe elementy Kryształ Swarovskiego i Hematyty. 

Ilość

Nowatorski naszyjnik-choker z kolekcji FUNKY. Długi rzemień w zielonym kolorze zakończony fioletowymi Kryształami. a łączenie rzemieni zdobią ręcznie oprawione w stalowe elementy Kryształ Swarovskiego i Hematyty. Prosta i oszczędna forma doskonale kontrastuje z błyszczącymi Kryształami. Niebanalny kolor kamieni świetnie odcina się od zieleni rzemienia. Ten unikatowy naszyjnik możesz nosić w dowolny sposób. Zawijać kilkakrotnie w koło szyi lub luźno zawiązać i cieszyć się długim naszyjnikiem. Uniwersalność i niestandardowe wykończenia to niewątpliwie główne auty tej biżuterii.

Prosta i surowa forma naszyjnika i nietuzinkowe zawieszki doskonale uzupełniają  się ozdabiając w bardzo oryginalny sposób ten wyjątkowy naszyjnik. Ten niebanalny naszyjnik świetnie sprawdzi się przy codziennych strojach, fantastycznie uzupełni każdą stylizację dodając jej oryginalności i przyciągnie niejedno spojrzenie. Z powodzeniem może ozdobić dekolt samodzielnie, a dodany do innych naszyjników z kolekcji FUNKY dopełni oryginalny wizerunek i stworzy niepowtarzalną stylizację.

Naszyjnik jest wykonany z rzemienia z dodatkami stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość maksymalna to 161 cm.

Ze względu na wyjątkowy kolor rzemienia i dodatek Kryształów Swarovskiego naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

N04FUN16

Zobacz także