• Obniżka

Bransoletka FUNKY

99,00 zł
69,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji FUNKY. Energetyczny kolor z dodatkiem różowych Pereł. Oryginalnie i ze smakiem!!

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji FUNKY. Delikatne, pomarańczowe koraliki połączone z naturalnymi Perłami i przeplecione elementami ze stali chirurgicznej. Ręcznie oprawiona zawieszka z naturalną Perłą  zdobią ta nietuzinkową bransoletkę, dzięki temu klasyczny wzór bransoletki nabiera charakteru i polotu. Energetyczny, pomarańczowy kolor, świetnie kontrastuje z różowymi Perłami. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na ręczne wykonanie i dodatek naturalnych Pereł, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest nietuzinkowy kolor, a ręczne wykończenie dodaje jej oryginalności.

B03FUN3

Zobacz także