• Obniżka

Bransoletka FUNKY

69,00 zł
48,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonana z bordowej skóry bransoleta z kolekcji FUNKY. Prosta w formie, surowa w wykonaniu, a ręczne wykończenie dodaje jej oryginalności.

Ilość

Ręcznie wykonana z bordowej skóry bransoleta z kolekcji FUNKY. Prosta w formie, surowa w wykonaniu bransoletka, a ręczne wykończenie dodaje jej oryginalności. Niebanalny kolor fantastycznie uzupełni niejeden zestaw bransoletek. Sama także będzie świetnie się prezentowała, tworząc wówczas bardziej minimalistyczny wizerunek. Wykończenia w kolorze srebrnym dodają jej surowego charteru, a ręczne wykończenie unikatowości. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 17-19 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ręczne wykonanie i niestandardowy kolor, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B04FUN1

Zobacz także