Bransoletka FUNKY

129,00 zł

Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. Ze względu na ręczne wykonanie i wyjątkowe niestandardowe zawieszki, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. Ręcznie oprawione: naturalna Perła, kryształ w kolorze hematytowym i ręcznie wykonany frędzelek z jedwabnych, czarnych nici. Oryginalnym dodatkiem jest też zawieszka z Perłą w kształcie Krzyża. Wszystkie zawieszki dodają niepowtarzalnego charteru tej oryginalnej biżuterii.

Łańcuszki i zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować dzięki uniwersalnemu splotowi łańcuszka. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na ręczne wykonanie i wyjątkowe niestandardowe zawieszki, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B07FUN2

Zobacz także