Bransoletka FUNKY

119,00 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. Ręcznie oprawiony naturalny Turkus i Koral dodają niepowtarzalnego charteru tej oryginalnej biżuterii. Tą kolorową bransoletę fantastycznie zdobi ręcznie wykonany frędzelek z jedwabnych, multi-kolorowych nici. Osobliwym dodatkiem jest też zawieszka ze szkła weneckiego w kształcie Papryki. Wykończenia w kolorze srebrnym dodają jej surowego charakteru, a ręczne wykończenie unikatowości. 

Łańcuszek i zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 18 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować dzięki wyjątkowemu splotowi łańcuszka. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na ręczne wykonanie i  wyjątkowe niestandardowe zawieszki, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B08FUN9

Zobacz także