• Obniżka

Naszyjnik COINS

249,00 zł
149,40 zł Zniżka 40%

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Nim wyczarujesz niezwykłe stylizacje na różne okazje.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Naturalne gładkie Hematyty połączone z Rudrakshą i przeplecione przekładkami ze stali chirurgicznej. Dodatek monety sprawia, że naszyjnik staje się bardzo oryginalny. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania.

Nietuzinkowym dodatkiem tego naszyjnika jest ozdobny frędzel, który możesz dopinać gdzie chcesz. Jeżeli nie masz dziś ochoty na naszyjnik z frędzlem z łatwością go odepniesz i przyczepisz do innej biżuterii. Razem tworzą zestaw, który wykorzystasz na wiele okazji.

Naszyjnik możesz nosić klasycznie na szyi lub możesz zapiąć przy spodniach i cieszyć się niebanalnym paskiem. Fantastycznie prezentuje się na szyi. Możesz go zapinać w dowolnych konfiguracjach, w zależności od stylizacji lub nastroju. Dwukrotnie owinięty wkoło szyi świetnie uzupełni dekolt, a zapięty tradycyjnie wersji długiej ozdobi każdy strój. 

Zapięcie i ozdobne przekładki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 90 cm, moneta ma średnice 3 cm.

Ze względu na wyjątkowy wzór monet naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij zestaw bransoletką z kolekcji ART, COINS. Na koniec dopełnij stylizację super oryginalnymi obrączkami ze skóry ART i COINS i masz już super oryginalny zestaw.

Ten fantastyczny naszyjnik wykorzystasz na wiele okazji. Nim wyczarujesz niezwykłe stylizacje.

N06COI5

Zobacz także