• Obniżka

Naszyjnik COINS

299,00 zł
179,40 zł Zniżka 40%

Naturalne matowe Amazonity przeplecione elementami ze stali chirurgicznej i ozdobione oryginalną, ręcznie oksydowana monetą. Ze względu na wyjątkowy wzór monety naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Naturalne matowe Amazonity przeplecione elementami ze stali chirurgicznej i ozdobione oryginalną, ręcznie oksydowana monetą. Niesymetryczne ułożenie dodaje oryginalności temu naszyjnikowi. Różne wielkości i dodatkowa mała moneta sprawiają, że naszyjnik staje się bardziej surowy. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania.

Nietuzinkowym dodatkiem tego naszyjnika jest ozdobny, frędzel, który możesz dopinać gdzie chcesz. Jeżeli nie masz dziś ochoty na naszyjnik z frędzlem z łatwością go odepniesz i przyczepisz do innej biżuterii. Razem tworzą zestaw, który wykorzystasz na wiele okazji.

Naszyjnik możesz nosić klasycznie na szyi lub możesz zapiąć przy spodniach i cieszyć się niebanalnym paskiem. Fantastycznie prezentuje się na szyi. Możesz go zapinać w dowolnych konfiguracjach, w zależności od stylizacji lub nastroju. Dwukrotnie owinięty wkoło szyi świetnie uzupełni dekolt, a zapięty tradycyjnie wersji długiej ozdobi każdy strój. 

Zapięcie i ozdobne przekładki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 92 cm, moneta ma średnice 2,7 cm.

Ze względu na wyjątkowy wzór monety naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij zestaw naszyjnikiem z kolekcji COINS, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, WEAVE i ART. Na koniec dopełnij stylizację pierścionkami SWEET RINGS i super oryginalnymi obrączkami ze skóry ART i masz już super oryginalny zestaw.

Ten fantastyczny naszyjnik wykorzystasz na wiele okazji. Nim wyczarujesz niezwykłe stylizacje.

N013COI4

Zobacz także