• Obniżka

Naszyjnik VINTAGE

179,00 zł
125,30 zł Zniżka 30%

Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik zdobi naturalny Jaspis o wyjątkowo oryginalnym kształcie i niebanalnym kolorze.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Na oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalny Jaspis, o wyjątkowo oryginalnym kształcie. Niespotykany kształt kamienia, oraz  sposób wykończenia  wisiora przykuwa wzrok. Tą niecodzienną zawieszkę uzupełniają łańcuszki. Dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku nietypowemu naszyjnikowi. Zwisające łańcuszki dają wrażenie spadających kropli deszczu. Każda z nich jest wykończona ręcznie oksydowanymi elementami Vintage. Ręczne oksydowanie i wykończenie drobnych elementów dodaje oryginalności i wyjątkowości nietypowemu naszyjnikowi. Ciekawy kształt naturalnego kamienia i bardzo oryginalny sposób wykończenia naszyjnika podkreślają jego styl i indywidualność. Ze względu na niepowtarzalny kształt kamienia i wyjątkowe wykończenie jest to unikat wśród całej kolekcji. 

Naszyjnik ma długość 96 cm z możliwością wydłużenia za pomocą przedłużki o długości 21 cm, a ozdobna zawieszka 7 cm (z ozdobnymi łańcuszkami 12 cm). Naszyjnik wykonany ze stopu metalu w kolorze grafitowym.

Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik znajdzie powodzenie wśród zwolenniczek nietuzinkowej biżuterii. 

Uzupełnij stylizację bransoletkami z kolekcji WEAVE i COINS. Na koniec załóż pierścionki z kolekcji SWEET RIMGS. Ten kolorowy zestaw będzie oryginalną i niespotykaną stylizacją, którą z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Vintage nie ma sztywnych reguł. Fantastycznie współgra z nowoczesnymi projektami i dodatkami, przełamując tym samym prostotę i minimalizm.

N010VIN5

Zobacz także