• Obniżka

Naszyjnik COINS

199,00 zł
159,20 zł Zniżka 20%

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Ze względu na wyjątkowy wzór monet i niebanalny kolor kamieni naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Gładkie Malachity i nietypowym żółtym ubarwieniu i połączone Lawą Wulkaniczną. Całość przepleciona stalowymi przekładkami co sprawia, że naszyjnik staje się bardziej surowy. Kolorowym akcentem tego naszyjnika jest mały, jedwabny frędzelek, który z łatwością odepniesz od naszyjnika. Dodatek oryginalnych, ręcznie oksydowanych monet dopełnia całości i sprawia że naszyjnik nabiera charakteru. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania.

Nietuzinkowym dodatkiem tego naszyjnika jest ozdobny, mały, jedwabny frędzel, który możesz dopinać gdzie chcesz. Jeżeli nie masz dziś ochoty na naszyjnik z ozdobnym frędzlem z łatwością go odepniesz i przyczepisz do innej biżuterii. Razem tworzą zestaw, który wykorzystasz na wiele okazji.

Zapięcie i surowy łańcuch wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 58 cm z możliwością wydłużenia o 2 cm.

Ze względu na wyjątkowy wzór monet i niebanalny kolor kamieni naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji COINS, dołóż bransoletki VINTAGE, WEAVE i COINS. Na koniec załóż pierścionki z kolekcji SWEET RINGS. Ten kolorowy zestaw będzie oryginalną i niespotykaną stylizacją, którą z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ten fantastyczny naszyjnik wykorzystasz na wiele okazji. Nim wyczarujesz niezwykłe stylizacje.

N07COI16

Zobacz także