• Obniżka

Bransoletka ART

149,00 zł
104,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonana bransoletka z zamszowej skóry w kolorze brązowym z kolekcji ART. Noś ją samodzielnie. Doskonale prezentuje się gdy jest trochę za duża i delikatnie spada z nadgarstka. Tak wygląda najlepiej. Ten wyjątkowy kolor także dobrze współgra z innymi kolorowymi bransoletkami i fantastycznie się z nimi uzupełnia. Więc jeśli masz ochotę to noś ją także w towarzystwie innej biżuterii.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Bransoletka  zrobiona z zamszowej skóry w kolorze brązowym. Misterne zapleciony rzemień tworzy oryginalną i niezwykle designerska bransoletę. Stalowe wykończenia, są ręcznie oksydowane i postarzane, fantastycznie podkreślając niebanalny splot bransolety. Niespotykany wzór i ręczne wykończenie sprawiają że biżuteria staje się unikatowa w każdym calu. 

Oryginalny design i surowe wykonanie, to wyróżnia tą biżuterię. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest wyjątkowy kolor skóry, dzięki temu biżuteria staje się zauważalna.

Noś ją samodzielnie. Doskonale prezentuje się gdy jest trochę za duża i delikatnie spada z nadgarstka. Tak wygląda najlepiej. Ten wyjątkowy kolor także dobrze współgra z innymi kolorowymi bransoletkami i fantastycznie się z nimi uzupełnia. Więc jeśli masz ochotę to noś ją także w towarzystwie innej biżuterii.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stali chirurgicznej w kolorze srebra i delikatnie oksydowana i postarzana. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 21-24 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na nadgarstek o wielkości 17-19 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszone jest firmowe logo.

Prosta i surowa forma bransolety to główne atuty tej biżuterii, dzięki temu z powodzeniem połączysz ją z codziennym strojem.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami VINTAGE, dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE i COINS. Na koniec załóż super oryginalny, skórzany pierścionek COINS i ART. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

B011ART12

Zobacz także