• Obniżka

Bransoletka TRÉSOR

139,00 zł
83,40 zł Zniżka 40%

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w bardzo prostymi klasycznym wydaniu. Dodatek surowych elementów w kolorze grafitowym sprawiają, że bransoletka staje się bardziej surowa i wyjątkowo oryginalna.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w bardzo prostymi klasycznym wydaniu. Dodatek surowych elementów w kolorze grafitowym sprawiają, że bransoletka staje się bardziej surowa i wyjątkowo oryginalna. Biała, naturalna Perła oprawiona w metalowe elementy, dowieszona jest na końcu łańcuszka regulacyjnego. Całość tworzy niebanalną bransoletkę o prostym i surowym charakterze. 

Zapięcie wykonane ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) z możliwością regulacji. 

Ze względu na wyjątkowy kształt Pereł i ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji TRÉSOR.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji TRÉSOR, COINS, VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten oryginalny zestaw będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Ta nowatorska bransoletka znajdzie powodzenie u kobiet poszukujących wyjątkowych i oryginalnych dodatków.

B012TRE1

Zobacz także