• Obniżka

Bransoletka ART

149,00 zł
104,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Noś ją samodzielnie. Doskonale prezentuje się gdy jest trochę za duża i delikatnie spada z nadgarstka. Tak wygląda najlepiej. Ten wyjątkowy kolor także dobrze współgra z innymi bransoletkami i fantastycznie się z nimi uzupełnia. Więc jeśli masz ochotę to noś ją także w towarzystwie innej biżuterii.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Bransoletka  zrobiona ze skóry w kolorze brązowym. Misterne zapleciony rzemień o prostym i surowym wzorze, tworzy grubą i niezwykle designerska bransoletę. Stalowe wykończenia, są ręcznie oksydowane i postarzane, fantastycznie podkreślając niebanalny splot bransolety. Niespotykany zapleciony wzór i ręczne wykończenie sprawiają, że biżuteria staje się unikatowa w każdym calu. 

Noś ją samodzielnie. Doskonale prezentuje się gdy jest trochę za duża i delikatnie spada z nadgarstka. Tak wygląda najlepiej. Ten wyjątkowy kolor także dobrze współgra z innymi bransoletkami i fantastycznie się z nimi uzupełnia. Więc jeśli masz ochotę to noś ją także w towarzystwie innej biżuterii.

Oryginalny design i surowe wykonanie, to wyróżnia tą biżuterię. Dodatkowym atutem jest klasyczny, czarny kolor skóry, dzięki temu biżuteria jest bardziej uniwersalna.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stali chirurgicznej w kolorze srebra i delikatnie oksydowana i postarzana. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 22,5-23 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszone jest firmowe logo.

Prosta i surowa forma bransolety to główne atuty tej biżuterii, dzięki temu z powodzeniem połączysz ją z codziennym strojem.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

B011ART11

Zobacz także