• Obniżka

Naszyjnik TRÉSOR

249,00 zł
149,40 zł Zniżka 40%

 Białe Perły w różnych wielkościach i kształtach, przeplecione stalowymi elementami. Naturalna Barokowa Perła zawieszona przy zapięciu, fantastycznie ozdabia naszyjnik. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Nowatorski naszyjnik z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w różnych wielkościach i kształtach, przeplecione stalowymi elementami. Naturalna Barokowa Perła zawieszona przy zapięciu, fantastycznie ozdabia naszyjnik. Asymetryczne połączenie, oryginalny design i dodatek  Perły o niebanalnym kształcie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Stalowe elementy fantastycznie uzupełniają Perły. Nieregularny kształt naturalnych kamieni asymetrycznie ułożony, zaczynając od największej do najmniejszej. Ten niebanalny naszyjnik świetnie sprawdzi się przy codziennych strojach, fantastycznie uzupełni każdą stylizację dodając jej oryginalności i przyciągnie niejedno spojrzenie. Z powodzeniem może ozdobić dekolt samodzielnie, a dodany do innych naszyjników z kolekcji TRÉSOR dopełni oryginalny wizerunek i stworzy niepowtarzalną stylizację. 

Naszyjnik możesz nosić na różne sposoby. Wykorzystując jego asymetryczność, możesz mieć naszyjnik bardziej klasyczny lub zapinając z przodu ozdabiasz dekolt wiszącą Barokową Perłą. Ten niespotykany detal odmienia cały naszyjnik i sprawia, że biżuteria staje się wyjątkowo oryginalna.

Naszyjnik jest wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość naszyjnika to 44 cm bez możliwości regulacji.

Ze względu na wyjątkowy kształt i kolor Pereł oraz ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji TRÉSOR i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji TRÉSOR, VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem wykorzystasz go na wieczorne wyjścia jak i połączysz z każdym codziennym strojem.

N06TRE2

Zobacz także