• Obniżka

Naszyjnik TRÉSOR

199,00 zł
139,30 zł Zniżka 30%

Nowatorski naszyjnik z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w zestawieniu ze stalowym łańcuchem. Asymetryczne połączenie i stalowe, mocne wykończenia to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Ilość

Nowatorski naszyjnik z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w zestawieniu ze stalowym łańcuchem. Asymetryczne połączenie i stalowe, mocne wykończenia to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Stalowe elementy fantastycznie uzupełniają Perły. Nieregularny kształt naturalnych Pereł kontrastowo zestawiony ze stalowym łańcuchem doskonale łączy się i tworząc ten nietuzinkowy naszyjnik. 

Naszyjnik możesz nosić na różne sposoby. Wykorzystując jego asymetryczność, możesz mieć naszyjnik bardziej Perłowy lub zapinając z przodu ozdabiasz dekolt wiszącymi Perłami. Ten niespotykany detal odmienia cały naszyjnik i sprawia, że biżuteria staje się wyjątkowo oryginalna.

Naszyjnik jest wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość naszyjnika to 45 cm bez możliwości regulacji.

Ze względu na wyjątkowy kształt i kolor Pereł oraz ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji TRÉSOR i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji TRÉSOR, VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

N07TRE6

Zobacz także