• Obniżka

Bransoletka TRÉSOR

139,00 zł
83,40 zł Zniżka 40%

Białe Perły w bardzo prostymi klasycznym wydaniu. Dodatek surowych elementów ze stali chirurgicznej sprawia, że bransoletka staje się bardziej designerska i wyjątkowo oryginalna. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji TRÉSOR. Białe Perły w bardzo prostymi klasycznym wydaniu. Dodatek surowych elementów ze stali chirurgicznej sprawia, że bransoletka staje się bardziej designerska i wyjątkowo oryginalna. Biała, naturalna Perła oprawiona w stalowe elementy, dowieszona jest do ozdobnego zapięcia. Całość tworzy niebanalną bransoletkę o prostym i surowym charakterze. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 18-20,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) bez możliwości regulacji. 

Ze względu na wyjątkowy kształt Pereł i ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji TRÉSOR

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji TRÉSOR,  VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Ta nowatorska bransoletka znajdzie powodzenie u kobiet poszukujących wyjątkowych i oryginalnych dodatków.

B012TRE3

Zobacz także