• Obniżka

Bransoletka VINTAGE

139,00 zł
111,20 zł Zniżka 20%

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji VINTAGE. Dodaj trochę fantazji do swojego stylu, z kolekcją VINTAGE to proste!!!

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji VINTAGE. Naturalne, fasetowane Jadeity w połączeniu z Agatem i zestawione z ozdobnymi elementami Vintage. Grafitowe wykończenia fantastycznie kontrastują z kolorowymi kamieniami, razem tworzą bardzo oryginalną bransoletkę. Nietypowe wykończenia zdobią bransoletkę i dodają jej oryginalności. Starannie dobrane elementy świetnie wpasowują się w całość, przeplatając się na przemian. Naturalne Jadeity i ręcznie oksydowane, drobne elementy to główne atuty tej biżuterii. Oryginalności dodaje nietypowe zestawienie kolorystyczne bransoletki.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 17,5-19,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszony jest naturalny Agat oprawiony w oksydowane elementy Vintage.

Naturalne kamienie i nietypowe wykończenie, to główne atuty tej biżuterii. Dodaj trochę fantazji do swojego stylu, z kolekcją VINTAGE to proste!!!

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji TRÉSOR,  VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Tą bransoletkę z pewnością założysz nie tylko na duże wyjścia, z powodzeniem połączysz ją także z codziennym strojem.

B012VIN2

Zobacz także