• Obniżka

Bransoletka PATCHWORK

129,00 zł
90,30 zł Zniżka 30%

Szlachetność kamieni, prostota wykonania i niebanalne połączenie kolorystyczne to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Oryginalny design wyróżni cię z tłumu doda zwykłej stylizacji pazura. 

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji PATCHWORK. Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z różnokolorowych kamieni. Drobny Korneol, Amazonit i Jadeit, świetnie współgrają z pomarańczowymi Jadeitami. Naturalne kamienie przeplatają się tworząc patchworkową bransoletkę. Stalowy łańcuszek zgrabnie uzupełnia bransoletkę, a zawieszone na nim naturalny Turkus, fantastycznie urozmaica tą oryginalną bransoletkę. Szlachetne kamienie, prostota wykonania i niebanalne połączenie kolorystyczne to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Pozornie chaotyczny układ kamieni jest zamierzony i wyjątkowo długo dopracowywany, tak aby efekt przypominał PATCHWORK. 

Bransoletka  jest wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-19,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TRÉSOR i VINTAGE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ze względu wyjątkowe zestawienie kolorystyczne kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM i w takim wykonaniu już się nie powtórzy.

Szlachetność kamieni i oryginalny design wyróżni cię z tłumu doda zwykłej stylizacji pazura. 

B07PAT1

Zobacz także