• Obniżka

Bransoletka VINTAGE

139,00 zł
83,40 zł Zniżka 40%

Starannie dobrane elementy świetnie wpasowują się w całość, przeplatając się na przemian. Oryginalności dodaje nietypowe zestawienie kolorystyczne naturalnych kamieni.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji VINTAGE. Naturalne, fasetowane Jadeity w połączeniu z szarym Agatem i zestawione z ozdobnymi elementami Vintage. Grafitowe wykończenia fantastycznie kontrastują z kolorowymi kamieniami, razem tworzą bardzo oryginalną bransoletkę. Nietypowe wykończenia zdobią bransoletkę i dodają jej oryginalności. Starannie dobrane elementy świetnie wpasowują się w całość, przeplatając się na przemian. Naturalne Jadeity i ręcznie oksydowane, drobne elementy to główne atuty tej biżuterii. Oryginalności dodaje nietypowe zestawienie kolorystyczne bransoletki.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 19-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszony jest naturalny Agat oprawiony w oksydowane elementy Vintage.

Naturalne kamienie i nietypowe wykończenie, to główne atuty tej biżuterii. Dodaj trochę fantazji do swojego stylu, z kolekcją VINTAGE to proste!!!

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TRÉSOR ,PATCHWORK i VINTAGE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Tą bransoletkę z pewnością założysz nie tylko na duże wyjścia, z powodzeniem połączysz ją także z codziennym strojem.

B012VIN3

Zobacz także