• Obniżka

Bransoletka COINS

149,00 zł
89,40 zł Zniżka 40%

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji COINS. Ze względu na wyjątkowy wzór monety i nietypowe zestawienie kolorystyczne naturalnych kamieni bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji COINS. Gładkie Onyksy połączone z białym, fasetowanym Jadeitem, przeplecione surowymi elementami ze stali chirurgicznej. Oryginalnym dodatkiem jest ręcznie oksydowana moneta, która fantastycznie uzupełnia bransoletkę. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Ręczne wykończenie dodaje oryginalności i wyjątkowości nietypowej zawieszce.  Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne.  Długość bransoletki to 17,5-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowy wzór monety i nietypowe zestawienie kolorystyczne naturalnych kamieni bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TRÉSOR ,PATCHWORK i VINTAGE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ta nowatorska bransoletka znajdzie powodzenie u kobiet poszukujących wyjątkowych i oryginalnych dodatków. 

B011COI2

Zobacz także