• Obniżka

Bransoletka ART

129,00 zł
90,30 zł Zniżka 30%

Grafitowe wykończenia w kolorze grafitowym fantastycznie podkreślają surowy styl biżuterii. Ręczne wykonanie to dodatkowy atut.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Nowatorskie połączenie skóry z łańcuszkami. Grafitowe wykończenia w kolorze grafitowym fantastycznie podkreślają surowy styl biżuterii. Wybita nazwa kolekcji, metalowy nit i nietypowa skórzana zawieszka dodają oryginalności tej nietuzinkowej bransoletce. Niespotykany dodatek i ręczne wykończenie sprawiają że biżuteria staje się unikatowa w każdym calu.

Oryginalny design, surowe wykonanie i dodatek nietypowej zawieszki, to wyróżnia tą bransoletkę. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest klasyczny, czarny kolor skóry, dzięki temu biżuteria staje się bardziej uniwersalna.

Bransoletka wykonana ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 18-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszone jest firmowe logo.

Prosta i surowa forma bransolety to główne atuty tej biżuterii, dzięki temu z powodzeniem połączysz ją z codziennym strojem.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji VINTAGE i CLASSIC dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, ART, CLASSIC i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji..

B07ART21

Zobacz także