• Obniżka

Bransoletka ART

149,00 zł
89,40 zł Zniżka 40%

 Misterne zapleciony rzemień o wzorze serpentyny, tworzy grubą i niezwykle designerska bransoletę. Oryginalny design i surowe wykonanie, to wyróżnia tą biżuterię. Dodatkowym atutem jest niebanalny kolor skóry, dzięki temu biżuteria jest bardziej zauważalna.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Bransoletka  zrobiona ze skóry w kolorze fioletowym. Misterne zapleciony rzemień o wzorze serpentyny, tworzy grubą i niezwykle designerska bransoletę. Stalowe wykończenia, są ręcznie oksydowane i postarzane, fantastycznie podkreślając niebanalny splot bransolety. Niespotykany zapleciony wzór i ręczne wykończenie sprawiają, że biżuteria staje się unikatowa w każdym calu. 

Noś ją samodzielnie. Doskonale prezentuje się gdy jest trochę za duża i delikatnie spada z nadgarstka. Tak wygląda najlepiej. Ten wyjątkowy kolor także dobrze współgra z innymi kolorowymi bransoletkami i fantastycznie się z nimi uzupełnia. Więc jeśli masz ochotę to noś ją także w towarzystwie innej biżuterii.

Oryginalny design i surowe wykonanie, to wyróżnia tą biżuterię. Dodatkowym atutem jest niebanalny kolor skóry, dzięki temu biżuteria jest bardziej zauważalna.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stali chirurgicznej w kolorze srebra i delikatnie oksydowana i postarzana. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 22-24 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-18 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszone jest firmowe logo.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji VINTAGE i CLASSIC dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, CLASSIC i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i ART. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Prosta i surowa forma bransolety to główne atuty tej biżuterii, dzięki temu z powodzeniem połączysz ją z codziennym strojem.

B011ART8

Zobacz także