• Obniżka

Bransoletka ART

129,00 zł
90,30 zł Zniżka 30%

Wyraź siebie i swój oryginalny styl z kolekcja ART. Z pewnością będzie to oryginalna i niepowtarzalna stylizacja.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ART. Nowatorskie połączenie łańcuszków ze skórą, którą w oryginalny sposób zdobi metalowy nit i skórzana zawieszka. Surowe wykończenia w kolorze grafitowym świetnie współgrają z gładką, czarną skórą, a srebrny nit sprawia, że bransoletka staje się unikatowa i bardziej zauważalna. Wybita nazwa kolekcji, firmowe logo i nietypowa skórzana zawieszka dodają oryginalności tej nietuzinkowej biżuterii.

Bransoletka wykonana jest ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 19-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na nadgarstek o wielkości 17-19 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszone jest firmowe logo. 

Wyraź siebie i swój oryginalny styl z kolekcja ART. Uzupełnij zestaw naszyjnikiem ART, dołóż bransoletki z kolekcji NATURE, COINS, SEA i ART. Na koniec załóż pierścionki ze skóry ART. Z pewnością będzie to oryginalna i niepowtarzalna stylizacja.

Oryginalny design, surowe wykonanie i dodatek nietypowej zawieszki, to wyróżnia tą biżuterię. Prosta i surowa forma sprawdzi się przy codziennych stylizacjach, fantastycznie ozdabiając nadgarstek i dodając oryginalności zwykłym strojom. 

B07ART9

Zobacz także