• Obniżka

Naszyjnik COINS

179,00 zł
125,30 zł Zniżka 30%
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Nietuzinkowe zestawienie skóry i łańcucha daje niepowtarzalny efekt. Dodatek monety dopełnia całości. 

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji COINS. Wyjątkowo duża moneta zawieszona jest na różnych  łańcuszkach i  połączona ze skórą. Prosta i surowa forma i klasyczny, czarny kolor fantastycznie podkreśli Twój oryginalny styl. Nietuzinkowe zestawienie dwóch różnych materiałów daje niepowtarzalny efekt. Dodatek monety dopełnia całości. Każda moneta poddawana jest długim procesom czyszczenia i oksydowania. Misterne i pracochłonne czynności zamieniają te zwykłe stare, brudne monety niecodzienne arcydzieła. Ręczne wykończenie dodaje oryginalności i wyjątkowości nietypowym zawieszce. Moneta są delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania. Łańcuszki i zapięcie wykonane ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Dodatkowo  wybite firmowe maDesign na skórze, a na łączeniu rzemienia zawieszone firmowe logo.

Ręcznie wykańczana, duża moneta, świetnie komponuje się ze skórą. Razem tworzą bardzo oryginalny naszyjnik, który z pewnością wykorzystasz na wiele okazji.

Długość naszyjnika 99 cm (skóra- 82 cm, łańcuch- 17 cm) . Średnica monety 3,8 cm.

Uzupełnij zestaw naszyjnikiem z kolekcji COINS, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, MINIMAL i VINTAGE. Na koniec załóż pasujące do całości pierścionki NATURE i super oryginalną obrączkę  ze skóry COINS. Wszystko razem tworzy niepowtarzalną i bardzo oryginalna  stylizację

Surowy i wyjątkowy w swej prostocie naszyjnik będzie fantastycznym podkreśleniem oryginalnego stylu. 

N010COI1

Zobacz także